sobota, 30 marca 2013

Wielkanocna tajemnicza panna

Laleczka, którą dziś chcę zaprezentować mieszka ze mną już od jakiegoś czasu. Dostałam ją od Szarej Sowy, która w całości odpowiada również za ubranko panny. Niestety nie wiem kim jest tajemnicza dama. Początkowo myślałyśmy z Szarą Sową, że to Barbie Easter Egg Party z 1999 roku, jednak po bliższym przyjrzeniu się laleczce okazało się, że ma inny makijaż i biżuterię. 
Panienka ma trochę uszkodzoną głowę, ale na szczęście wcale tego nie widać. No chyba, że wtedy, kiedy głowa spadnie jej z szyi. :P Poza tym jest w całkiem niezłym stanie. Nic w niej nie zmieniałam, bo podoba mi się właśnie taka jaką ją dostałam. Ma piękne oczy i śliczne, miodowe włosy. No i ciuszki bardzo do niej pasują. Szkoda tylko, że nie wiem kim jest. 
Z racji tego, że lala jest podobna do Easter Egg Party to właśnie jej przypadła wielkanocna sesja zdjęciowa. :P Niestety zdjęcia trzeba było robić w domu, bo u mnie za oknem zima w pełni i śnieg sypie prawie cały czas. 
 Chrupek jak zawsze wcisnął się na zdjęcia. :P

Chciałabym Wszystkim życzyć zdrowych, wesołych i spokojnych Świąt Wielkanocnych! Smacznego jajka i nie tylko jajka oraz mokrego Dyngusa, takiego bez śniegu! :P

12 komentarzy:

 1. Piękna wielkanocna sesja. Chcieć to móc i wiosnę można sobie zrobić. Szkoda tylko, że lalka nie okazała się Easter Egg Party.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. :) No szkoda, ale może jeszcze da się ją rozpoznać kiedyś.

   Usuń
 2. Super sesja. :) Kurczaki fajowe, no i Chrupek. :D
  Wesołych. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Panna rzeczywiście śliczna, a sesja nawet w domu wypadła super.
  Również życzę Radosnych Świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna ta lalka, ma takie zalotne spojrzenie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna sesja zdjęciowa! Nawet powiało wiosną :)
  Ładnie odziałaś tą tajemniczą pannę.

  OdpowiedzUsuń